Ponuka kompletných grafických a webových prác - ART studio G

3D vizualizácie - Grafické práce - Webdesign
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Ponuka služieb

V oblasti súkromnej aj firemnej prezentácie a reklamy ponúkam komplexné služby, od prvotných grafických návrhov, až po finálne výtlačky a prezentácie na webových stránkach.
Zaoberám sa predovšetkým modelovaním 3D vizualizácií, či už súkromných rodinných domov a stavieb, komerčných priestorov, výrobných liniek a podobne.
Pre ďalšie použitie vyhotovených vizualizácií ponúkam aj grafické úpravy a vypracovanie reklamných materiálov (ako sú katalógy, letáky, reklamné plachty, alebo prezentovanie
priamo na webových stránkach).
Svojim klientom tak ponúkam možnosť získať nie len, vyhotovenie konkrétnej zákazky na samotnú vizualizáciu, ale aj ďalšie spracovanie a uplatnenie v ostatných formách prezentovania ponúkaných výrobkov, alebo služieb.
Napríklad ak sa stavebná firma rozhodne ponúknuť svoje typy projektovaných rodinných domov, po vypracovaní 3D vizualizácie, môžem ďalej vyhotoviť rôzne reklamné letáky, katalógy, ako aj firemné webové stránky, na ktorých svoju ponuku môžu prezentovať.
Všetko vybavíte na jednom mieste.
ART studio G
Dokumentácia a podklady
ART studio G
Webová prezentácia
ART studio G
3D vizualizácia výroby

Dlhoročné skúsenosti, zodpovedný prístup a spoľahlivosť je to, čo môžem ponúknuť svojim klientom.
Každú požiadavku zákazníka sa snažím čo najviac priblížiť k jeho predstavám, aby bol s výsledkom hotovej práce naozaj spokojný.

Samozrejme, v mojej ponuke sú aj samostatné služby, keď zákazník potrebuje čisto len vypracovanie grafického návrhu, grafickej úpravy iných prezentačných materiálov, alebo
vypracovanie webových stránok pre svoju firmu, či pre osobnú potrebu.

V prípade záujmu zákazníka o inú službu, krátkodobú, alebo dlhodobú spoluprácu v poskytovaní mojich služieb, je to na vzájomnej dohode.
Svoje služby poskytujem ako živnostník a to na základe vystavovania faktúr za vykonané práce. Nie som platca DPH!
Počet navštívení :
Webdesign ART studio G (2017)
Tel.: 0949 663 830
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky