Ponuka kompletných grafických a webových prác - ART studio G

3D vizualizácie - Grafické práce - Webdesign
3D vizualizácie - Grafické práce - Webdesign
3D vizualizácie - Grafické práce - Webdesign
3D vizualizácie - Grafické práce - Webdesign
3D vizualizácie - Grafické práce - Webdesign
3D vizualizácie - Grafické práce - Webdesign
Prejsť na obsah
Ponuka služieb

V oblasti súkromnej aj firemnej prezentácie a reklamy ponúkam komplexné služby, od prvotných grafických návrhov, až po finálne výtlačky a prezentácie na webových stránkach.
Zaoberám sa predovšetkým modelovaním 3D vizualizácií, či už súkromných rodinných domov a stavieb, komerčných priestorov, výrobných liniek a podobne.
Pre ďalšie použitie vyhotovených vizualizácií ponúkam aj grafické úpravy a vypracovanie reklamných materiálov (ako sú katalógy, letáky, reklamné plachty, alebo prezentovanie priamo na webových stránkach).
Svojim klientom tak ponúkam možnosť získať nie len, vyhotovenie konkrétnej zákazky na samotnú vizualizáciu, ale aj ďalšie spracovanie a uplatnenie v ostatných formách prezentovania ponúkaných výrobkov, alebo služieb.
Napríklad ak sa stavebná firma rozhodne ponúknuť svoje typy projektovaných rodinných domov, po vypracovaní 3D vizualizácie, môžem ďalej vyhotoviť rôzne reklamné letáky, katalógy, ako aj firemné webové stránky, na ktorých svoju ponuku môžu prezentovať.
Všetko vybavíte na jednom mieste.
Dokumentácia a podklady
ART studio G
Vypracovanie ostatnej súvisiacej dokumentácie a podkladov pre spresnenie technických údajov v podobe nákresov s vyznačenými kótami
Celková prezentácia
ART studio G
Výsledná prezentácia spracovaných podkladov vo forme webových stránok, alebo reklamných katalógov
3D vizualizácia výroby
ART studio G
Vypracovanie kompletnej 3D vizualizácie daných objektov

Dlhoročné skúsenosti, zodpovedný prístup a spoľahlivosť je to, čo môžem ponúknuť svojim klientom.
Každú požiadavku zákazníka sa snažím čo najviac priblížiť k jeho predstavám, aby bol s výsledkom hotovej práce naozaj spokojný.
Samozrejme, v mojej ponuke sú aj samostatné služby, keď zákazník potrebuje čisto len vypracovanie grafického návrhu, grafickej úpravy iných prezentačných materiálov, alebo vypracovanie webových stránok pre svoju firmu, či pre osobnú potrebu.

V prípade záujmu zákazníka o inú službu, krátkodobú, alebo dlhodobú spoluprácu v poskytovaní mojich služieb, je to na vzájomnej dohode.

Svoje služby poskytujem ako živnostník a to na základe vystavovania faktúr za vykonané práce. Nie som platca DPH!
Návrat na obsah