Vypracovanie webových stránok - ART studio G

3D vizualizácie - Grafické práce - Webdesign
3D vizualizácie - Grafické práce - Webdesign
Prejsť na obsah
Grafické služby
Návrhy a úpravy webových stránok

  V tejto oblasti ponúkam kompletné vypracovanie jednoduchých webových stránok pre bežnú firemnú, alebo osobnú prezentáciu na internete.
Základom je celkový návrh dizajnu a rozloženie požadovaného obsahu na stránkach. V rámci vlastnej produkcie webových stránok poskytujem neskoršie úpravy, či už dizajnové, alebo obsahové. V prípade záujmu zákazníka je možnosť dohodnúť aj dlhodobú pravidelnú údržbu webstránok, pre pravidelné zmeny, alebo dopĺňanie požadovaného obsahu.
Okrem vytvorenia stránok, poskytujem aj možnosť vyhotovenia grafických podkladov do webstránok v rámci grafických prác.
Pre tvorbu stánok používam osvedčený software, ktorý je vhodný pre tvorbu kvalitných webových stránok v profesionálnom dizajne.
Vypracované webové stránky majú responzívny dizajn, čo znamená, že sa svojim rozložením a veľkosťou prispôsobia zobrazovacím možnostiam zariadenia, na ktorom sú práve zobrazené.Máte záujem registrovať si svoju doménu, webhosting, alebo zistiť, či je konkrétna doména voľná? U poskytovateľa webhostingových služieb Webglobe – Yegon si tieto informácie môžete ľahko overiť.
Jednou z výhod mojich služieb je aj to, že na to, aby si klient pozrel už predpripravené vyhotovenie stránok a posúdil tak, či mu stránky budú vyhovovať, môžem vytvoriť dočasnú prezentáciu vytvorených webstránok bez nutnosti predchádzajúcej registrácie domény a webhostingu. Registráciu je teda možné vykonať už po odsúhlasení formy a obsahu vytvorených webových stránok.
info@artstudiog.sk
www.artstudiog.sk
Návrat na obsah